Cmim i reduktuar! Set Arkeologji, T-Rex + Gjithçka per Dinozauret Shiko më të madhe

Set Arkeologji, T-Rex + Gjithçka per Dinozauret

ER0251

Libër i ri

5 Artikuj

3 591 Lekë

-10%

3 990 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Set per te gjithe ata qe e adhurojne arkeologjine

Loje formuese me dinosaurin per te njohur me teper boten e arkeologjise

Se bashku me setin e Clementonit vjen edhe libri per te ditur gjithcka per Dinosauret

Enciklopedia e parë për dinozaurët e botuar në shqip.

Përmban ilustrime, fakte mahnitëse, lojëra dhe veprimtari pa fund dhe çdo faqe është e lidhur me internetin.

Per femije 7-13 vjeç