Aventurat e inspektorit Pinguin Shiko më të madhe

Aventurat e inspektorit Pinguin

Paolo Comentale BUE017

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nje rrefenje e mbushur me fantazi.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Autori dhe njëkohëisht artisti italian i teatrit Casa di Pulcinella ka sjelle librin e tij te pare per lexuesit e vegjel, Aventurat e inspektorit Pinguin. Nje rrefenje e mbushur me fantazi. Ai krijoi inspektorin pinguin i cili rend te mbroje mjedisin nga ndonje zjarr, detin nga algat vrasese apo te shpetoje Polin e Veriut nga shkrirja e akujve. Me kete liber ne shqip autori i fton lexuesit e vegjel ne aventurat e tij.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe40
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiRovena Rrozhani