Studime televizive Shiko më të madhe

Studime televizive

Joana Kosho A-002847

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një udhërrëfyes për teorinë dhe praktikën televizive    

18 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet M&B
ISBN9789928445872

1 800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe432
ISBN9789928445872
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë