Seneca

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  510 Lekë 600 Lekë -15% Në stok

  Në këtë situatë të sundimit tiranik e të pafuqisë politike, për Senekën ashtu si dhe për Ciceronin kohë më parë, filozofia u shndërrua në një rrugë shpëtimi.

  510 Lekë
  600 Lekë -15%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër