Intelektualët, - Paul Johnson Shiko më të madhe

Intelektualet, - Paul Johnson

Paul Johnson BEL001

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Paul Johnson zbulon të gjitha mëkatet që kanë bërë këta mendimtarë të mëdhenj dhe leximi i mëkateve të tyre në këtë libër është dëfryes. Këtë konstatim sfidant bën gazeta prestigjioze The New York Times

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Viti i Botimit2014
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë