Ofertat

Leximet e para Ka 98 libra.

për faqe
 • Shikim i shpejtë
  1 200 Lekë 2 000 Lekë -40% Në stok

  "Rrotullohen rrotat pa pushim" dhe të tjera vargje muzikore. Luaj dhe këndo 7 vargjet në pianon tënde elektronike.

  1 200 Lekë
  2 000 Lekë -40%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  720 Lekë 1 200 Lekë -40% Në stok

  GËZUAR KRISHTLINDJET! Libër më pesë butona muzikorë Dhuratë e dashur për fëmijët për këtë festë të madhe, me vargje të rimuara dhe që shoqërohen me tingujt e ëmbël të melodive të këngëve të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri. Me ilustrimet me te bukura nga Tony Wolf.

  720 Lekë
  1 200 Lekë -40%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 97 - 98 nga 98 libra