Giorgio Galli

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  1 500 Lekë Në stok
  I ri

  Një manual i vlertë ku shqyrtohen në mënyrë tematike, por edhe me rend kronologjik doktrinat politike që qëndrojnë në themel të qytetërimit europian që nga lashtësia e deri në shekullin 20, nga profesori, akademiku dhe politologu i njohur italian, Xhorxho Gali, për disa dekada profesor i historisë së doktrinave politike në Universitetin e Milanos

  1 500 Lekë
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër