Dhimitër Gjodede

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
  • Shikim i shpejtë
    300 Lekë Në stok

    Katerina Uatson, e diplomuar në Los Anxhelos, ka pranuar pozicionin e mësueses së historisë së artit në kolegjin prestigjioz “Uellslei”. Instituti femëror krenohet me traditën e tij. Katerina krenohet me të renë, ndaj përballet me sfidën. Ka lënë dashurinë e saj të vjetër për t’u hedhur në krahët e një jete dhe një dashurie të re. Zonjusha Uatson ka një...

    300 Lekë
    Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër