Drago Siliqi

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  1 500 Lekë Në stok
  I ri

  Pas me shume se tre dekadash vjen Drago Siliqi, nje autor me pak krijimtari ne vitet '50 por me nje profil intelektuali dhe shkrimtari tejet ngacmues ne ate periudhe. Krijimtaria e tij rikthehet per lexuesit e asaj kohe, por edhe per lexuesit e rinj, - si mundesi njohje me kete personalitet te kultures shqiptare te gjysmes se dyte te shekullit te XX.

  1 500 Lekë
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër