Simon Sinek, Brian Tracy

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  1 440 Lekë 1 600 Lekë -10% Në stok
  I ri

  Shumica e bizneseve nuk e çojnë në fund misionin e tyre, por ndalen rrugës. Pse ndodh kjo? Shumëkush i kërkon arsyet jashtë vetes, - tek tregjet, konjukturat, etj. Por nëse zbulojmë arsyen e vërtetë se përse e nisim një biznes, dhe kemi një strategji të qartë në momentin që fillojmë rrugëtimin tonë si sipërmarrës, ka më pak shance për të falimentuar....

  1 440 Lekë
  1 600 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër