Nicola Makiaveli

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  700 Lekë Në stok
  I ri

  Nje nga veprat me te rendesishme te mendimit politik dhe te suksesit te nje invidi ne shoqeri, vjen serish ne shqip nga Ilir Hashorva. Prej thuajse 5 shekujsh, kjo veper e Makiavelit mban gjalle lexuesit ne mbare boten

  700 Lekë
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër