Timo Flloko

Timo Flloko eshte aktor, regjizor, poet dhe autor i shume teksteve te kengeve, te kenduara nga kengetaret shqiptare neper festivale te ndryshme. Poezia e tij eshte shpirterore dhe metafizike

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 2 nga 2 libra
Shfaq 1 - 2 nga 2 libra