Ofertat

Biblioteka ime Ka 2 libra.

 • Shikim i shpejtë
  5 695 Lekë 6 700 Lekë -15% Në stok
  I ri

  E gjithë vepra dhe mendimi i ideatorit të neoshqiptarizmës së fillimshekullit të XXI, hartuesit të platformës së Cromonëellth-it mbarëshqiptar, intelektualit dhe publicistit të spikatur, Arbën Xhaferi vjen në një botim kolanë, me pesë vëllime, përgatitur nga Klan Kosova dhe Dudaj, nën kujdesin e kryeministrit Edi Rama dhe Shkëlzen Maliqit

  5 695 Lekë
  6 700 Lekë -15%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  5 780 Lekë 6 800 Lekë -15% Në stok

  E ku ka më mirë sesa të kesh këshilltar të biznesit tënd Brian Tracy, trajnuesi më i mirë në botë për drejtimin dhe suksesin në shitjen e produkteve dhe shërbimeve. Prandaj, bukinist iu vjen në ndihmë të gjitha sipërmarrjeve vendase, duke iu sjellë në zyrat e tyre paketën me 10 libra, të cilat duhet ti ketë me vete çdo menaxher dhe bos, në mënyrë që...

  5 780 Lekë
  6 800 Lekë -15%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 2 nga 2 libra