Giorgio Todde

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  240 Lekë 300 Lekë -20% Në stok

  Në barkun e një melanure të shijshme Tatani kishte gjetur një unazë antike, tepër të çmuar për një varfanjak si ai Dhe Efiz Marini, që gjatë një shëtitjeje në bregdet has në kufomën e tij barkçarë, nuk e ka të vështirë ta marrë me mend se dikush e ka vrarë për të shtënë në dorë thesarin e tij. Libri endet në udhëtimet hetimore në një botë plot mister

  240 Lekë
  300 Lekë -20%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër