Ana Huang

Ana Huang njihet më së shumti për serialin Twisted – një sagë romantike e mbushur me momente të dëshpëruara dhe shaka që shfaqen me ritme të shpejta. Ana jeton në Nju Jork dhe është vajza e një çifti emigrantësh kinezë. Ajo filloi të shkruante tregime në moshën 5-vjeçare për të përmirësuar aftësitë e saj në anglisht dhe lexoi romanin e parë të zhanrit romantik në moshën 12-vjeçare. Përveç leximit dhe shkrimit, Anës i pëlqejnë edhe udhëtimet dhe është e fiksuar pas çokollatës së nxehtë.

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 12 nga 12 libra
 • Shikim i shpejtë
  1 260 Lekë 1 400 Lekë -10% Në stok
  I ri

  Vjen me ne fund ne shqip nga nje librat me te shitur te momentit nga seria Twisted, shkruar nga Ann Huang, “Dashuri”. Nje bestseller absolut ne te gjithe boten

  1 260 Lekë
  1 400 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 500 Lekë Në stok

  A steamy second chance romance from Ana Huang, the New York Times bestselling author of the Kings of Sin and Twisted seriesFive years ago, he broke her heart. Now, he'll do anything to win her back. When Farrah walked into her lunch meeting, she didn't expect to see him.

  1 500 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 500 Lekë Në stok
  I ri

  This is the first book in a duet. It's a full-length novel with no sudden cliffhangers, but Blake and Farrah's story concludes in book two, If the Sun Never Sets. Recommended for 18+.

  1 500 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 350 Lekë 1 500 Lekë -10% Në stok
  I ri

  A brand-new steamy billionaire romance from the bestselling author of the Twisted series'Get ready for all the spice, all the build-up and all the sizzling tension' GLAMOUR He had her, he lost her . . . the instant Sunday Times bestseller - fall into a world of addictive romance . . .

  1 350 Lekë
  1 500 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 350 Lekë 1 500 Lekë -10% Në stok
  I ri

  A brand new steamy billionaire romance from the bestselling author of the Twisted series. She's his opposite in every way . . . Even if it costs them everything. King of Pride is a steamy opposites attract billionaire romance. It includes explicit content and profanity. Recommended for mature readers only.

  1 350 Lekë
  1 500 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 350 Lekë 1 500 Lekë -10% Në stok

  A brand new steamy billionaire romance from the bestselling author of the Twisted series. She's the wife he never wanted . . . and the weakness he never saw coming. Ruthless. Meticulous. Arrogant. Dante Russo thrives on control, both personally and professionally.

  1 350 Lekë
  1 500 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 350 Lekë 1 500 Lekë -10% Në stok
  I ri

  Pas suksesit te jashtezakonshem qe ka pasur kudo ne bote, - por edhe ne Shqiperi me librin e pare Dashuria, vjen edhe romani i dyte Lojera, nga seria trilluese Twisted Love, - perkthyer nga Ajsela Koka dhe hedhur ne qarkullim nga Botimet Dritan. Porosite qe tani! Me date 7 nentor dhe ne vazhdim libri vjen ne duart tuaja, te dashur lexues!

  1 350 Lekë
  1 500 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 350 Lekë 1 500 Lekë -10% Në stok

  Discover the addictive world of the Twisted series from Sunday Times bestselling author and TikTok sensation, Ana Huang!Read Twisted Games now for a steamy, angsty forbidden romance. She can never be his 

  1 350 Lekë
  1 500 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 350 Lekë 1 500 Lekë -10% Në stok
  I ri

  Discover the addictive world of the Twisted series from TikTok sensation, Ana Huang!Read Twisted Hate now for a steamy enemies to lovers romance. He hates her . .

  1 350 Lekë
  1 500 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 350 Lekë 1 500 Lekë -10% Në stok
  I ri

  Discover the addictive world of the Twisted series from TikTok sensation, Ana Huang!He'll do anything to have her . . .

  1 350 Lekë
  1 500 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 350 Lekë 1 500 Lekë -10% Në stok
  I ri

  Discover the addictive world of the Twisted series from TikTok sensation, Ana Huang! Read Twisted Love now for a brother's best friend romance. He has a heart of ice . .

  1 350 Lekë
  1 500 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 350 Lekë 1 500 Lekë -10% Në stok
  I ri

  Seria Twisted eshte kthyer ne nje fenomen global. Shtepia botuese Dritan sjell vellimin e trete te serise Twisted “Urrejtja”, shkruar nga shkrimtarja Ana Huang. 

  1 350 Lekë
  1 500 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 12 nga 12 libra