Marie Benedict, Mia Kankinamki

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  2 340 Lekë 2 600 Lekë -10% Në stok
  I ri

  Ne kete set kemi sjelle dy libra qe kane ne fokus gruan dhe modelet e suksesshme ne histori. Mia Kankimaki ka perzgjedhur zonjat me te vecanta ne disa kontintene, ndersa Marie Benedict ka gjurmuar dhe na ka rrefyer deri ne detaje historine e Hejdi Lamarit, bukuroshes qe me mendjen e saj ndryshoi boten.

  2 340 Lekë
  2 600 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër