Antonio Iturbe, Roxane Van Iperen

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  2 205 Lekë 2 450 Lekë -10% Në stok
  I ri

  Krimet naziste mbi hebrejte vazhdojne te trondisin boten edhe sot e kesaj dite. Pikerisht per kete arsye edhe letersia qe shkruhet per Holokaustin vazhdon te mbaje gjalle interesin e lexuesve te diteve tona. Ne kemi sjelle ne kete set romanet e Antonio Iturbe dhe Roxane Van Iperen.

  2 205 Lekë
  2 450 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër