Aleksander Dugin

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  675 Lekë 900 Lekë -25% Në stok
  I ri

  Ky libër është një deklaratë e hapur lufte kundër sëmundjeve binjake të liberalizimit dhe modernitetit politik perëndimor. Dugin u bën thirrje banorëve të Tokëzemrës që të sulmojnë në mënyrë të pamëshirshme në të gjitha frontet teorike dhe praktike, elitat globale të viseve bregdetare, të cilat përpiqen të imponojnë idealet e tyre perverse, antinjerëzore,...

  675 Lekë
  900 Lekë -25%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër