Rovena Rrozhani, Anila Mullahi Elezi

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  1 080 Lekë 1 200 Lekë -10% Në stok

  Ne kete set librash “Fani ne kerkim te drites” dhe “Ne boten magjike te Henrit”, kemi sjelle dy autore te reja te letersise per femije: Rovena Rrozhani dhe Anila Mullahi Elezi, ne perpjekjen qe lexuesit e vegjel te njohin zhvillimet e kesaj letersise si dhe te zbaviten me boten dhe personazhet e ketyre dy shkrimtareve

  1 080 Lekë
  1 200 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër