Lauren Groff, Brunilda Zllami

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  2 340 Lekë 2 600 Lekë -10% Në stok

  Ne kete set librash kemi mbledhur bashke dy autore: Lauren Groff dhe Brunilda Zllami, te cilat permes rrefimeve te tyre depertojne thelle brenda historive njerezore, analizojne fatet e njerezve ne marredheniet mes tyre, ne boten e brendshme psikologjike, me pasionet dhe sfidat qe perballen burri dhe gruaja per ta kuptuar njeri-tjetrin.

  2 340 Lekë
  2 600 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër