Denada Lloja Shehaj

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  1 350 Lekë 1 500 Lekë -10% Në stok
  I ri

  Libri i vjen ne ndihme te gjitha mesueseve te gjuhes angleze  nga klasa e pare deri ne te nenten, dhe jo vetem duke ofruar lojra me role, projekte te ndryshme, aktivitete, organizime dhe festivale si dhe keshilla te vlefshme ne pervetesimin e gjuhes.

  1 350 Lekë
  1 500 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër