Anna Premoli, Nicholas Sparks

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  2 160 Lekë 2 400 Lekë -10% Në stok
  I ri

  Ne kete set kemi perzgjedhur dy autoret me te njohur te romances bashkekohore: Anna Premoli dhe Nicholas Sparks, me dy libra te cilet jane botuar ne shqip gjate vitit 2019: “Me prano sic jam, i dashur” dhe “Ne cdo frymemarrje” eshte nje set librash goditesh per tua dhuruar te dashurve tuaj.....

  2 160 Lekë
  2 400 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër