Luan Starova

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  1 530 Lekë 1 800 Lekë -15% Në stok
  I ri

  Luan Starova, nje nga romancieret me te mire te letersise bashkekohore ballkanike, vjen me nje prej majave te tij letrare para lexuesit ne Shqiperi: Nje roman qe flet per identitetin e shqiptareve ne nje realitet si ai maqedonas dhe raportin e tij me boten. Kjo eshte nje sage ballkanike qe ben per vete cdo lexues.  

  1 530 Lekë
  1 800 Lekë -15%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër