Klinika Mayo

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  2 000 Lekë Në stok
  I ri

  “Udhërrëfyesi për një shtatzëni të shëndetshme” është një botim i përgatitur nga ekspertet e klinikës “Mayo”. Ekspertët klinikës "Mayo", klinikës mjekësore më të njohur në botë për arritjet e saj, vijnë tani me një udhërrëfyes për një shtatzëni të shëndetshme, por edhe për kujdesin e nënës dhe foshnjës pas lindjes.

  2 000 Lekë
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër