Rod Campbell

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 2 nga 2 libra
 • Shikim i shpejtë
  500 Lekë Në stok
  I ri

  Tamam një libër me xhepa që presin të hapen nga ana juaj: Një shëtitje në kopshtin zoologjik për të vegjlit. I dashur Zoo ka mbushur më shumë se 25 vjet në komunikim me lexuesit dhe ai mbetet më shumë se asnjëherë tjetër i dashur për lexuesit e vegjël

  500 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 200 Lekë Në stok
  I ri

  Discover six amazing pop-up farm animals in this fun and interactive book from the creator of Dear Zoo. Young children will love finding out about all their favourite farm animals in this clever pop-up book. Just open up the book to see a different farm animal stand up in the middle of every spread.

  1 200 Lekë
  Në stok
Shfaq 1 - 2 nga 2 libra