Albert Nikolla

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  500 Lekë Nuk është në stok

  Ky roman, herë autobiografik,herë horror dhe herë-herë satirik, na ofron botën e njerëzve që na gatuajnë përmes lajmeve dhe fatin e një shoqërie që filtrohet përmes tyre.

  500 Lekë
  Shto në shportë Më shumë
  Nuk është në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër