Lazër Stani

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 2 nga 2 libra
 • Shikim i shpejtë
  500 Lekë Në stok

  "Denesje ne dru" është libri në prozë, që propozon për lexuesin Lazer Stani. Shqiptimi i jetës dhe i botës së brendshme të njeriut në tregimet e këtij autori, bëhet mbi bazën e ëndrrës: dukuritë shfaqen të ndërlidhura në rrafshe e në mënyra të ndryshme e të shumta: ato përafrohen dhe bashkëekzistojne edhe kur i ndan koha, vendi, hapësira.

  500 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 200 Lekë Në stok

  Nje vere me Migjenin - nga Lazer Radi. Ne Korrik te vitit 1936, autori i librit ka jetuar se bashku me Migjenin ne Puke, ku ky i fundit punonte si arsimtar. Ne kete liber Radi ka hedhur kujtimet e tij per mardheniet e tij me shkrimtarin e njohur

  1 200 Lekë
  Në stok
Shfaq 1 - 2 nga 2 libra