A. Lazowski Aida Bushati

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  1 380 Lekë 1 500 Lekë -8% Nuk është në stok

  Bazat e së drejtës europiane përfshin një përmbledhje vendimesh nga Gjykata e Drejtësisë e Bashkimit Europian nga ekspertja e së Drejtës europiane Aida Gugu Bushati dhe profesori i Fakultetit të Drejtësisë në Universitetin e ¬¬¬¬¬Ëestminster-it Adam ?azoëski

  1 380 Lekë
  1 500 Lekë -8%
  Shto në shportë Më shumë
  Cmim i reduktuar
  Nuk është në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër