Isidor Koti

Isidor Koti eshte gazetar, pedagog, autor i disa librave publicistike dhe letrar dhe se fundi, vjen me nje botim te ri, bazuar ne pervojen jetesore, me nje liber per administrimin e komplekseve te banimit ne komunitet

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 3 nga 3 libra
 • Shikim i shpejtë
  500 Lekë Në stok
  I ri

  Ky është libri i tretë i autorit brenda tri viteve të fundit, në vazhdën e kontributeve me botime rreth problematikave sociale në komunitete. Pas “Kulturë në pallat” (2017) dhe “Sfida në bashkëpronësi” (2018), ky botim ofron një prizëm të gjerë teorish dhe praktikash në shërbim të lexuesit që është i interesuar rreth shkencave sociale, veçanërisht në...

  500 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  500 Lekë Në stok
  I ri

  Ky është libri i parë në historinë e publikimeve shqiptare, një guide profesionale për administrimin e pallateve.Ndihmon administratorët e bashkepronësive dhe qytetarët e interesuar për bashkëjetesën në komunitet. Autori vjen nga një përvojë empirike tre vjeçare si administrator pallati në një kompleks banimi në Tiranë. 

  500 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  350 Lekë Nuk është në stok
  I ri

  Isidor Koti vjen me librin e dytë për administrimin e pallateve, pas një përvoje disavjeçare në drejtimin e mjediseve të përbashkëta në kryeqytet, si dhe studimin e kuadrit ligjor dhe rregullativ në Shqipëri.

  350 Lekë
  Shto në shportë Më shumë
  Nuk është në stok
Shfaq 1 - 3 nga 3 libra