Avadhutika Anandamitra

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  500 Lekë Në stok
  I ri

  Ky libër është një hyrje në botën e mendjes për të zbuluar dhe shpalosur potencialin e pafundëm që kemi brenda vetes. Një prej metodave më efikase është meditimi dhe joga, e cila tashmë është e provuar shkencërisht për ndikimet të jashtëzakonshme që ka brenda nesh duke rritur përshtatjen me veten dhe harmoninë më te tjerët.

  500 Lekë
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër