Pr Alain Golay

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  680 Lekë 800 Lekë -15% Në stok

  Nganjëherë dietat janë shumë shqetësuese. Dhe në këto kushte, stresi që të bën të shëndoshesh, gjithashtu bëhet pengesë për t'u dobësuar... Për t'u dobësuar dhe sidomos për të mos shtuar përsëri në peshë, është pra e domosdoshme që të pakësohet stresi dhe të punohet për afirmimin e vetvetes. Ky libër i shkruar nga diabetologu me famë botërore Alain Golay...

  680 Lekë
  800 Lekë -15%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër