Prof. dr. Leonard Prifti

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  960 Lekë 1 200 Lekë -20% Në stok

  Ky libër i Prof. Priftit është i domosdoshëm për mësuesit, shkollat në tërësi, prindërit dhe studentët e psikologjisë dhe të mësuesisë

  960 Lekë
  1 200 Lekë -20%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër