Flurans Ilia

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 2 nga 2 libra
 • Shikim i shpejtë
  460 Lekë 500 Lekë -8% Në stok
  I ri

  Flurans  Ilia vjen para lexuesve shqiptarë dhe miqve që kanë kohë që e shijojnë krijimtarinë e tij, me përmbledhjen në vargje të titulluar “Hapësirë midis dy notave” (Tempovarkë). Kjo përmbledhje botohet plot 18 vite pas daljes në dritë të librit të tij të fundit poetik dhe është e shtata në këtë zhanër letrar. Flurans Ilia ka publikuar gjithashtu edhe dy...

  460 Lekë
  500 Lekë -8%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  828 Lekë 900 Lekë -8% Në stok
  I ri

  Studiuesi dhe autori Ardian Christian Kycyku shprehet per krijimtarin e autorit: Flurans Ilia ben pjese ne ate grup gjithnje e me te vogel shkrimtaresh qe besojne me gjithe shpirt se letersia mund te ndryshoje fatin e njeriut ose edhe te zbuse, ta beje me njerezore te perditshmen

  828 Lekë
  900 Lekë -8%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 2 nga 2 libra