Colleen Hoover, Delia Owens

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  2 160 Lekë 2 400 Lekë -10% Në stok
  I ri

  Ne kete set ne kemi perzgjedhur dy romanet e huaja qe jane me te kerkuarit pergjate ketij viti tek platforma me e madhe online e librit shqip, Bukinist.al: “Mbaron me ne” dhe “Atje ku kendojne karavidhet”. Per kete arsye, ne i kemi vendosur te dy keto romane ne nje set, te cilet lexuesi i perfiton bashkerisht ne oferte.

  2 160 Lekë
  2 400 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër