Thomas Hardy, Suzana Tamaro

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  2 160 Lekë 2 400 Lekë -10% Në stok

  Ne kete set kemi sjelle dy romane te zhanrit romance nga autoret klasike boterore: Thomas Hardy dhe Suzana Tamaro; Jane dy libra qe sjellin pasionet njerezore, boten e nderlikuar te ndjenjave – jane dy romane qe ju pasurojne shpirterisht, - ju ndihmojne te kuptoni boten e brendshme shpirterore dhe ua bejne me te bukura ditet e leximeve te veres.

  2 160 Lekë
  2 400 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër