Valentina Leskaj

Valentina Leskaj eshte politikane, aktiviste e shoqerise civile dhe studiuese e njohur e shkencave sociale dhe politike. Ka qene deputete e Kuvendit te Shqiperise dhe perfaqesuese e larte ne strukturat e PS-se. 

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  1 200 Lekë Në stok
  I ri

  Ky është një libër ndriçues për këdo që dëshiron të japë kontribut në shoqëri e politikë, po edhe një dëshmi e rrahjes së mendimeve, e kontributeve, e luftës për përparim e demokratizim që kanë zhvilluar shoqëria civile dhe politika, ku ka kontribuuar dhe vazhdon të kontribuojë Valentina Leskaj.

  1 200 Lekë
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër