Brad Stone

Brad Stone është editor ekzekutiv për teknologjinë tek Bloomberg. Ai ka shkruar librat: “The Upstarts” dhe “The Everything Store: Jeff Bezos and the Age of Amazon”, libër bestseller i The New York Times, me të cilin fitoi çmimin Libri më i mirë i biznesit në vitin 2013 nga Financial Times dhe Goldman Sachs. Ky libër është përkthyer në 27 gjuhë, përfshirë edhe gjuhën shqipe. Stone jeton në San Francisko.

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  1 500 Lekë Në stok
  I ri

  Ky libër sjell historinë e thelluar të Amazon-it, një prej kompanive më të suksesshme globale, e drejtuar nga themeluesi briliant, Jeff Bezos. “Të shesësh gjithçka” do të jetë biografia zbuluese dhe vendimtare e kompanisë që vendosi njërin nga bastet e parë të mëdhenj për internetin, e që ndryshoi përgjithmonë mënyrën se si blejmë dhe lexojmë. Ky botim...

  1 500 Lekë
  Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër