Antuan Grizman

Antuan Grizman është ylli i futbollit trengjyrësh që prej hyrjes së tij të parë si sulmues i skuadrës së Francës në vitin 2014 dhe shpërthimeve të tij në Europianin e 2016-ës ku u cilësua si golshënuesi më i mirë. Në serinë e tij të parë të librave Gol frymëzuar nga jeta e tij, ai ndan ëndrrat dhe shpresat e tij si lojëtar i ri si dhe vlerat njerëzore e sportive.

 

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 2 nga 2 libra
Shfaq 1 - 2 nga 2 libra