Jackie French

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
  • Shikim i shpejtë
    550 Lekë Në stok

    Vajza e Hitlerit është një roman për fëmijë nga autorja australiane për fëmijë Jackie French. Ky libër u botua fillimisht në vitin 1999 dhe është një nga librat më të njohur e vlerësuar nga kritika franceze.

    550 Lekë
    Në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër