Mark Manson

Mark Manson është një nga autorët më të njohur të momentit në SHBA për librat e zhvillimit personal. Me librin e tij “Arti i brishtië i not giving a f.uck” ka arritur të bëjë për vete me qindra mijëra lexues. Ai ka lindur më 9 mars 1984 dhe është diplomuar për financë në Universitetin e Bostonit. Blogu i tij ndiqet nga miliona lexues në mbarë botën. Ai është themelues i Infinity Squared Media

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 6 nga 6 libra
 • Shikim i shpejtë
  1 000 Lekë Në stok
  I ri

  Një libër bestseller ndërkombëtar. Në këtë guidë për zhvillimin personal, një bloger shumë i njohur na tregon se çelësi për të qenë më të lumtur, është të mos përpiqemi të jemi gjithë kohën “pozitivë”, por të përmirësohemi në përballimin e vështirësive. Prandaj ky libër përcjell mesazhin e fort: “Ik, pirdhu pozivitet!”

  1 000 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 000 Lekë Në stok
  I ri

  Autori i bestsellerit nderkombetar por edhe ne shqip i Arti i brishte i not giving a f.ck, Mark Manson, vjen me nje liber te ri per lexuesit tane “Cdo gje eshte f.cked”: Me kombinimin e zakonshëm të erudicionit dhe humorit të papritur, Manson na sfidon të jemi më të ndershëm me veten dhe më të lidhur me botën në mënyra të cilat ndoshta nuk i kemi menduar...

  1 000 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 000 Lekë Nuk është në stok
  I ri

  Nga autori bestseller i "New York Times", Mark Manson, vjen një ditar bashkëveprues, bazuar në fenomenin ndërkombëtar, “Arti i brishtë i not giving a f*ck” dhe bestsellerin e New York Times, “Çdo gjë është f*cked”, me pyetje dhe njohuri të qarta të paraqitura me zërin e tij të paimitueshëm. Ky ditar mundëson hapësirë të mjaftueshme për të menduar...

  1 000 Lekë
  Shto në shportë Më shumë
  Nuk është në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 300 Lekë Në stok
  I ri

  Nga autori bestseller i The New York Times me librin Arti i brishte i not giving a f.ck, Mark Manson, vjen ne shqip libri i tij Joshi femrat me sinqeritet

  1 300 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 700 Lekë 2 000 Lekë -15% Në stok
  I ri

  Mark Manson është një nga autorët që tashmë ka marrë pëlqimin e lexuesve shqiptarë, sidomos atyre që janë të pasionuar pas zhvillimit personal. Pas suksesit me librin e parë “Arti i brishtë i not giving a f.ck” vjen edhe libri i dytë “Cdo gjë është f.cked”. Ne i kemi vendosur bashkë në një set për t’ua dhuruar miqve tuaj që kanë nevojë për idetë dhe...

  1 700 Lekë
  2 000 Lekë -15%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 700 Lekë 2 000 Lekë -15% Në stok
  I ri

  Pas suksesit qe pati Mark Manson me librin e tij Arti i brishte i not giving a f.ck, ku autori propozoi nje skeme te kundert me ate te mendimit pozitiv per ta sfiduar jeten, edhe edhe ditari, i cili eshte botim plotesues. Permes tij, mund te zbatoni parimet per te mos e çare koken nga trazimet e perditshmerise

  1 700 Lekë
  2 000 Lekë -15%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 6 nga 6 libra