R?diger Schaper

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 1 nga 1libër
 • Shikim i shpejtë
  630 Lekë 700 Lekë -10% Nuk është në stok

  Një libër nga gazetari dhe kritiku gjerman R?diger Schaper, për të ringjallur edhe një herë kujtimin e aktorit të madh, për ti risjell edhe njëherë publikut Hamletin, Faustin, Orestin, Edipin, Tartufinduke mos e lënë vetëm në memorien e një tabele rruge në një zonë industriale të braktisur të Berlinit, apo të një fotoje në hollin e teatrit.

  630 Lekë
  700 Lekë -10%
  Shto në shportë Më shumë
  Cmim i reduktuar
  Nuk është në stok
Shfaq 1 - 1 nga 1libër