I ri Autoriteti dhe fama e Skenderbeut Shiko më të madhe

Autoriteti dhe fama e Skenderbeut

Gjon Keka A-004318

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky botim sjell hulumtimet më të fundit të autorit nëpër arkivat gjermane, austriake dhe në shumë vende të tjera. Është botuar si kujtim në vigjilje të ditës së vdekjes së tij, 550 vjet me pare, në janarit të vitit 2019, dhe përfshin dorëshkrime të pablikuara deri më tani nëpër arkiva dhe biblioteka të ndryshime europiane.

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN978995176982

1 450 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe146
ISBN978995176982
RedaktoriDhurata Agalliu
V. Bot2019
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
HistoriShqipëria