Skenderbeu dhe mirditoret Shiko më të madhe

Skenderbeu dhe mirditoret

Gjon Keka A-004317

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gjergj Kastrioti Skënderbeu vijoi në mënyrë dinjitoze traditën e shtetit të Arbrit, të themeluar në trevat e Mirditës. Por, raportet e tij me mirditorët shënojnë një histori në vetvete. Këtë raport ka analizuar dhe sjellë përmes hulumtimesh dhe arkivash studiuesi i njohur Gjon Keka.

903 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789951769167

1 450 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe323
ISBN9789951769167
V. Bot2018
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
HistoriShqipëria