Patriotizmi i Gjergj Kastriotit Shiko më të madhe

Patriotizmi i Gjergj Kastriotit

Gjon Keka A-004315

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në valën e diskutimeve për rolin e Skënderbeut, dhe debatet që e kanë shoqëruar për patriotizmin e tij dhe raportet me vende të lindjes dhe të perëndimit në Shekullin e XV, ky botim vjen si një ndërhyrje në vlerat e kësaj figure me përmasa europiane dhe kontinentale

903 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789951755283

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe80
ISBN9789951755283
V. Bot2018
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
HistoriShqipëria