I ri Gjergj Kastrioti Skenderbeu ne literaturen lituane Shiko më të madhe

Gjergj Kastrioti Skenderbeu ne literaturen lituane

Gjon Keka A-004314

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Burimet lituane per Skenderbun dhe epoken e tij sjellin te dhena tejet interesante, prandaj edhe autori i ketij libri, studiuesi Gjon Keka ka bere hulumtime ne kete drejtim, duke sjelle nje liber me vlera. Ky botim vjen ne kuadrin e vitit te Skenderbeut, me rastin e 550 vjetorit te vdekjes se tij.

903 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789951896450

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe67
ISBN9789951896450
V. Bot2019
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë