Skënderbeu: arritje, mangësi, pikëpamje të ndryshme Shiko më të madhe

Skenderbeu: arritje, mangesi, pikepamje te ndryshme

Prof. Dr. Petrika Thëngjilli BEM0009

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Monografi e cila mbështetet në një literaturë të gjerë në gjuhën shqipe dhe më pak në gjuhë të huaj. Monografia në mjaft raste ruan karakterin histografik pasi këtë qëllim ka edhe autori.

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët1080
ISBN9789951885959

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët1080
ISBN9789951885959
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri