Stilolapsa prej Druri W003 me Tekst

EP0509

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një dhuratë e bukur dhe funksionale e gjitha prej druri.

Më shumë detaje

9 Artikuj

2 490 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Set me 2 stilolapsa në kutinë e tyre e cila kur hapet kryen edhe funksionin si mbajtëse kancelarie në tavolinën e punës.

Mund të printoni emrin e plotë ose inicialet që dëshironi tek kutia dhe tek stilolapsat.

Ngjyra si në foto.

*Ky është një produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirëkuptoni që do një afat prej 3 ditësh për tu përgatitur nga momenti që porosia juaj është konfirmuar.

*Produktet artizanale janë të personalizuara dhe të krijuara enkas për porositësin ndaj kërkohet 50% parapagim për ta realizuar. Nëse ju vendosni për arsye personale ta ktheni apo të mos ta tërhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jonë.