Cmim i reduktuar! Histori gazmore nga Lezha - 1 Shiko më të madhe

Histori gazmore nga Lezha - 1

Kujtim Dashi KDA0011

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë botim në seri, është vëllimi i parë ku shfaqet një pasuri e madhe e identitetit, realitetit dhe jetës së një treve të caktuar, si ajo e Lezhës. Humori është një pasuri e grupeve shoqërore që kanë botë, ku Lezha shfaq vlerat e saj, krahas humorit që kanë zona të tilla të njohura si Shkodra, Vlora apo treva të tjera. Ky botim përgatitet nën kujdesin dhe mbledhjen e vëmendshme të këtij nektari satirik prej studiuesit dhe krijuesit Kujtim Dashi

49 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
Fletët340
ISBN9789992712872

585 Lekë

-10%

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët340
ISBN9789992712872
Titulli origjinalNdoc Gjetja
V. Bot2000
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë