Histori gazmore 3 Shiko më të madhe

Histori gazmore 3

Kujtim Dashi KDA0008

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë botim në seri, është vëllimi i fundit ku shfaqet një pasuri e madhe e identitetit, realitetit dhe jetës së një treve të caktuar, si ajo e Lezhës. Humori është një pasuri e grupeve shoqërore që kanë botë, ku Lezha shfaq vlerat e saj, krahas humorit që kanë zona të tilla të njohura si Shkodra, Vlora apo treva të tjera. Ky botim përgatitet nën kujdesin dhe mbledhjen e vëmendshme të këtij nektari satirik prej studiuesit dhe krijuesit Kujtim Dashi

 

49 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët297
ISBN789994338917

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët297
ISBN789994338917
RedaktoriNdoc Gjetja
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë