Cmim i reduktuar! Zbulo Butrintin Shiko më të madhe

Zbulo Butrintin

Ylber Hysi YH004

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo guidë është dy gjuhëshe shqip/anglisht dhe iu vjen në ndihmë të gjithë personave që duan të dinë rreth historisë, arkeologjisë dhe institucioneve të kultit në këtë zonë

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët114
ISBN9789994395279

1 190 Lekë

-15%

1 400 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët114
ISBN9789994395279
RedaktoriAleks Gjinaj
V. Bot2008
Përmasat200x190
PërkthyesiElona Limaj